Naša spoločnosť má viac ako 20 rokov skúseností.

Maloprofilové
Vŕtanie

Ponúkame maloprofilové vrtacie súpravy na špeciálne zakladanie stavieb. Sú jednoduché, robustné a viacúčelové. Vďaka týmto kľúčovým vlastnostiam sú vhodným riešením pre stiesnené priestory bez prístupu väčších stavebných strojov.

Jednoduchá konfigurácia strojov umožňuje okrem iného vŕtanie s dvoma duplexnými hlavami alebo s vrchným či ponorným kladivom. Maloprofilové vrtné súpravy sú vhodné na tieto práce: kotvy, mikropilóty, geologické prieskumné vŕtanie, trysková injektáž a iné.

Vŕtanie s nízkym profilom Táto moderná technológia vŕtania (priemer otvorov od 2" do 32") je dnes vyznačovaná redukciou počtu potrebných operátorov, vybavením vŕtačiek jedným alebo dvoma nástrojmi, plnou elektronickou kontrolou a precíznou mechanizáciou. Novinkou v oblasti vŕtacích nástrojov sú mechanizmy tvorené dvoma alebo tromi kruhovými segmentmi s tvarom krídla, pripojenými k ponornému kladivu s vysúvacím stojanom (viď obrázok 1). Tieto segmenty sa otvárajú alebo zatvárajú v závislosti od smeru rotácie kladiva. Tento systém nahradil staršie metódy s excentrickými segmentmi a prináša nasledujúce výhody:


★ Nižšia náročnosť na skúsenosti operátora pri otváraní a zatváraní nástroja
★ Dosiahnutie priameho vrtu
★ Vysoká rýchlosť vŕtania, podobná vŕtaniu kladivom

Veľkoprofilové
Vŕtanie

Ponúkame vám najmodernejšie samostatné veľkoprofilové vŕtacie súpravy. Viacúčelové, s riadiacou jednotkou prevádzky a plne logickým systémom riadenia a kontroly. Kabína je navrhnutá s ohľadom na pohodlie obsluhy.

Najnovšie dieselové agregáty spĺňajú aktuálne európske emisné normy. Všetky súpravy sú ľahko konfigurovateľné pre tieto technológie: klasické vŕtanie a vŕtanie CFA (pilóty zhotovené priebežným špirálovým vrtákom). Veľkoprofilové vŕtanie pre pilotné práce V tejto technológii bolo vyvinutých niekoľko metód, hlavne navrhnutých pre geologické podmienky, kde sa vyskytuje piesok a štrk. Tieto metódy sú označované skratkami ako:

★ CFA - Prúdový šnek bez stojana
★ PM - Pile Mixed alebo prúdový šnek pre metódu miešania.
★ DDK - Vrtanie dvoma hlavami s nezávislým pohybom.
★ OD-VDW - Vrtanie dvoma hlavami bez vzájomného pohybu stojana a šneku, s minimálnym pohybom valca na uzamknutie počas plnenia

Špeciálne Zakladanie Stavieb

Kontaktujte nás

Kontakt


BohrFix, s.r.o.

Brodňanská 479/116A
010 14 Žilina-Brodno

bohrfix@bohrfix.sk
+421 908 910 595

IČO: 45633142
DIČ: 2023089992

© 2023 BohrFix s.r.o.Všetky práva vyhradené.

 

© 2023 Bohrfix s.r.o. Všetky práva vyhradené.